TSSE3U45HRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSSE3U45HRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123HE
Φύλλα δεδομένων: TSSE3U45HRVG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TSSE3U45HRVG
Αριθμός εξαρτήματος TSSE3U45HRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123HE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 813291 pcs Φύλλο δεδομένων TSSE3U45HRVG.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 470mV @ 3A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 45V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123HE Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123H Αλλα ονόματα TSSE3U45HRVGTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 41 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 45V 3A Surface Mount SOD-123HE Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 45V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A Χωρητικότητα @ VR, F -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TSSE3U60HRVG
TSSE3U60HRVG
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE
Κατεβάστε: TSSE3U60HRVG.pdf
RFQ
TSSA5U60 E3G
TSSA5U60 E3G
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO214AC
Κατεβάστε: TSSA5U60 E3G.pdf
RFQ
TSSA5U60 M2G
TSSA5U60 M2G
Κατεβάστε: TSSA5U60 M2G.pdf
TSSE3U60 RVG
TSSE3U60 RVG