TSM042N03CS RLG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM042N03CS RLG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CHANNEL 30V 30A 8SOP
Φύλλα δεδομένων: TSM042N03CS RLG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TSM042N03CS RLG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή MOSFET N-CHANNEL 30V 30A 8SOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 235418 pcs Φύλλο δεδομένων TSM042N03CS RLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOP
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 12A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 7W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα TSM042N03CS RLGTR
TSM042N03CS RLGTR-ND
TSM042N03CSRLGTR
Θερμοκρασία λειτουργίας 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 24nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 30A (Tc) 7W (Tc) Surface Mount 8-SOP
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)