TSM033NB04LCR RLG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM033NB04LCR RLG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET SINGLE N-CHANNEL TRENCH
Φύλλα δεδομένων: TSM033NB04LCR RLG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TSM033NB04LCR RLG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή MOSFET SINGLE N-CHANNEL TRENCH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74135 pcs Φύλλο δεδομένων TSM033NB04LCR RLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDFN (5x6)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3 mOhm @ 21A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.1W (Ta), 107W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerLDFN Αλλα ονόματα TSM033NB04LCRRLGTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4456pF @ 20V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 79nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 21A (Ta), 121A (Tc) 3.1W (Ta), 107W (Tc) Surface Mount 8-PDFN (5x6) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 21A (Ta), 121A (Tc)