TS15P05GHD2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS15P05GHD2G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος BRIDGE RECT 1P 600V 15A TS-6P
Φύλλα δεδομένων: TS15P05GHD2G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS15P05GHD2G
Αριθμός εξαρτήματος TS15P05GHD2G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή BRIDGE RECT 1P 600V 15A TS-6P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114429 pcs Φύλλο δεδομένων TS15P05GHD2G.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 600V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 15A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TS-6P
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, TS-6P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Single Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 600V Through Hole TS-6P
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 15A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TS15P06G-K C2G
TS15P06G-K C2G
Περιγραφή: RECT BRIDGE GPP 15A 800V TS-6P
Σε απόθεμα: 4043 pcs
Κατεβάστε: TS15P06G-K C2G.pdf
RFQ
TS15P04GHD2G
TS15P04GHD2G
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1P 400V 15A TS-6P
Κατεβάστε: TS15P04GHD2G.pdf
RFQ
TS15P05G C2G
TS15P05G C2G