TS15P04GHD2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS15P04GHD2G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος BRIDGE RECT 1P 400V 15A TS-6P
Φύλλα δεδομένων: TS15P04GHD2G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS15P04GHD2G
Αριθμός εξαρτήματος TS15P04GHD2G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή BRIDGE RECT 1P 400V 15A TS-6P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114320 pcs Φύλλο δεδομένων TS15P04GHD2G.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 400V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 15A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TS-6P
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, TS-6P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Single Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 400V Through Hole TS-6P
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 400V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 15A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TS15P05G C2G
TS15P05G C2G
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1P 600V 15A TS-6P
Σε απόθεμα: 100741 pcs
Κατεβάστε: TS15P05G C2G.pdf
RFQ
TS15P03GHD2G
TS15P03GHD2G
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1P 200V 15A TS-6P
Κατεβάστε: TS15P03GHD2G.pdf
RFQ
TS15P04G C2G
TS15P04G C2G
Κατεβάστε: TS15P04G C2G.pdf
TS15P05G-K D2G
TS15P05G-K D2G
Περιγραφή: RECT BRIDGE GPP 15A 600V TS-6P
Κατεβάστε: TS15P05G-K D2G.pdf
TS15P04G D2G
TS15P04G D2G