SMF12AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF12AHRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Φύλλα δεδομένων: SMF12AHRVG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF12AHRVG
Αριθμός εξαρτήματος SMF12AHRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 735791 pcs Φύλλο δεδομένων SMF12AHRVG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123W
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SMF Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία / υπόθεση SOD-123W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -