SMF130AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF130AT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMF130AT1
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 130V 209V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF130AT1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF130AT1
Αριθμός εξαρτήματος SMF130AT1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 130V 209V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5090 pcs Φύλλο δεδομένων SMF130AT1.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 130V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 209V
Τάση - Ανάλυση (Min) 144V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Αλλα ονόματα SMF130AT1OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 800mA Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης SMF*A εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF13A RQG
SMF13A RQG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Σε απόθεμα: 892300 pcs
Κατεβάστε: SMF13A RQG.pdf
RFQ
SMF130AT1G
SMF130AT1G
Σε απόθεμα: 4295 pcs
Κατεβάστε: SMF130AT1G.pdf
RFQ
SMF13A-E3-18
SMF13A-E3-18
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 21.5V DO219AB
Κατεβάστε: SMF13A-E3-18.pdf
SMF12AHRQG
SMF12AHRQG
Κατεβάστε: SMF12AHRQG.pdf
SMF13A
SMF13A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 21.5V SOD123F
Κατεβάστε: SMF13A.pdf
SMF12AHRVG
SMF12AHRVG