SMF100AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF100AHRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Φύλλα δεδομένων: SMF100AHRVG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF100AHRVG
Αριθμός εξαρτήματος SMF100AHRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 801238 pcs Φύλλο δεδομένων SMF100AHRVG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 100V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 162V
Τάση - Ανάλυση (Min) 111V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123W
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SMF Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία / υπόθεση SOD-123W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF100A-T13
SMF100A-T13
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TAPE REEL - 8MM/13" TAPE
Σε απόθεμα: 543701 pcs
Κατεβάστε: SMF100A-T13.pdf
RFQ
SMF100A
SMF100A
Περιγραφή: TAPE REEL - 8MM/7" TAPE
Κατεβάστε: SMF100A.pdf
RFQ
SMF100AT1G
SMF100AT1G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 100V 162V SOD123FL
Κατεβάστε: SMF100AT1G.pdf
SMF100A RVG
SMF100A RVG
Κατεβάστε: SMF100A RVG.pdf
SMF05T2G
SMF05T2G
Περιγραφή: TVS DIODE 5V 12.5V SC88A