SMF100A-T13
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TAPE REEL - 8MM/13" TAPE
Φύλλα δεδομένων: SMF100A-T13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF100A-T13
Αριθμός εξαρτήματος SMF100A-T13 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TAPE REEL - 8MM/13" TAPE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 543701 pcs Φύλλο δεδομένων SMF100A-T13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 100V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 162V
Τάση - Ανάλυση (Min) 111V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά SMF Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.1A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF05T2G
SMF05T2G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 5V 12.5V SC88A
Σε απόθεμα: 791426 pcs
Κατεβάστε: SMF05T2G.pdf
RFQ
SMF10A
SMF10A
Περιγραφή: TVS DIODE 10V 17V SOD123F
Κατεβάστε: SMF10A.pdf
RFQ
SMF100AHRVG
SMF100AHRVG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Κατεβάστε: SMF100AHRVG.pdf
SMF05T1G
SMF05T1G
Κατεβάστε: SMF05T1G.pdf
SMF10A RQG
SMF10A RQG
Κατεβάστε: SMF10A RQG.pdf
SMF100AT1G
SMF100AT1G
Περιγραφή: TVS DIODE 100V 162V SOD123FL
Κατεβάστε: SMF100AT1G.pdf
SMF100A RQG
SMF100A RQG
Κατεβάστε: SMF100A RQG.pdf
SMF05T1
SMF05T1
Κατεβάστε: SMF05T1.pdf
SMF100AHRQG
SMF100AHRQG
Κατεβάστε: SMF100AHRQG.pdf
SMF100AT1
SMF100AT1
Κατεβάστε: SMF100AT1.pdf
SMF100A RVG
SMF100A RVG
Κατεβάστε: SMF100A RVG.pdf
SMF100A
SMF100A
Περιγραφή: TAPE REEL - 8MM/7" TAPE
Κατεβάστε: SMF100A.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών