SF37GHR0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF37GHR0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SF37GHR0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 500V 3A DO201AD
Φύλλα δεδομένων: SF37GHR0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SF37GHR0G
Αριθμός εξαρτήματος SF37GHR0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 500V 3A DO201AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 282539 pcs Φύλλο δεδομένων SF37GHR0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.7V @ 3A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 500V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AD Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 500V 3A Through Hole DO-201AD Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 500V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A Χωρητικότητα @ VR, F 60pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SF38G A0G
SF38G A0G
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 3A DO201AD
Σε απόθεμα: 180172 pcs
Κατεβάστε: SF38G A0G.pdf
RFQ
SF37G R0G
SF37G R0G
Κατεβάστε: SF37G R0G.pdf
RFQ
SF37
SF37
Κατασκευαστές: NorComp
Περιγραφή: SEALING FLANGE 37POS SILICON
Κατεβάστε: SF37.pdf
SF37GHB0G
SF37GHB0G
Κατεβάστε: SF37GHB0G.pdf
SF38-AP
SF38-AP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: DIODE GPP HE 3A DO-201AD