SF37GHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF37GHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SF37GHA0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 500V 3A DO201AD
Φύλλα δεδομένων: SF37GHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SF37GHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SF37GHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 500V 3A DO201AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 289212 pcs Φύλλο δεδομένων SF37GHA0G.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.7V @ 3A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 500V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AD Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 500V 3A Through Hole DO-201AD Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 500V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A Χωρητικότητα @ VR, F 60pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SF37
SF37
Κατασκευαστές: NorComp
Περιγραφή: SEALING FLANGE 37POS SILICON
Σε απόθεμα: 98660 pcs
Κατεβάστε: SF37.pdf
RFQ
SF37G B0G
SF37G B0G
Κατεβάστε: SF37G B0G.pdf
RFQ
SF36S011100
SF36S011100
Κατασκευαστές: APEM Inc.
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Κατεβάστε: SF36S011100.pdf
SF38-TP
SF38-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: DIODE GPP HE 3A DO-201AD
Κατεβάστε: SF38-TP.pdf
SF37S010000
SF37S010000
Κατασκευαστές: APEM Inc.
Κατεβάστε: SF37S010000.pdf
SF37G A0G
SF37G A0G
Κατεβάστε: SF37G A0G.pdf
SF37GHB0G
SF37GHB0G
Κατεβάστε: SF37GHB0G.pdf
SF37G R0G
SF37G R0G
Κατεβάστε: SF37G R0G.pdf
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SPDT 300MA 30V
Κατεβάστε: SF36S020000.pdf
SF37GHR0G
SF37GHR0G
Κατεβάστε: SF37GHR0G.pdf
SF38-AP
SF38-AP
Κατεβάστε: SF38-AP.pdf
SF37P000000
SF37P000000
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Κατεβάστε: SF37P000000.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών