SA45CAHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA45CAHB0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA45CAHB0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA45CAHB0G
Αριθμός εξαρτήματος SA45CAHB0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 397170 pcs Φύλλο δεδομένων SA45CAHB0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 45V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 72.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 50V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15) Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 7.2A