SA45CAHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA45CAHA0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC
Φύλλα δεδομένων: SA45CAHA0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA45CAHA0G
Αριθμός εξαρτήματος SA45CAHA0G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 396834 pcs Φύλλο δεδομένων SA45CAHA0G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 45V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 72.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 50V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AC (DO-15) Σειρά Automotive, AEC-Q101, SA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 7.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA45CAHB0G
SA45CAHB0G
Σε απόθεμα: 397170 pcs
Κατεβάστε: SA45CAHB0G.pdf
RFQ
SA45CA
SA45CA
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 45V 72.7V DO15
Κατεβάστε: SA45CA.pdf
RFQ
SA45CHE3/54
SA45CHE3/54
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 45V 80.3V DO204AC
Κατεβάστε: SA45CHE3/54.pdf
SA45CA B0G
SA45CA B0G
Κατεβάστε: SA45CA B0G.pdf
SA45CA A0G
SA45CA A0G