IQL48060A033V-009-R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
IQL48060A033V-009-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 198W
Φύλλα δεδομένων: IQL48060A033V-009-R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IQL48060A033V-009-R Κατασκευαστής TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 198W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1005 pcs Φύλλο δεδομένων IQL48060A033V-009-R.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Intermediate Bus Converter Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.52" H (57.9mm x 36.8mm x 13.2mm)
Σειρά iQL Ισχύς (Watts) 198W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 1/4 Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αποδοτικότητα 91% Λεπτομερής περιγραφή Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low