IQL48060A033V-003-R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
IQL48060A033V-003-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: IQL48060A033V-003-R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
72 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IQL48060A033V-003-R Κατασκευαστής TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1289 pcs Φύλλο δεδομένων IQL48060A033V-003-R.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Quarter Brick Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.52" H (57.9mm x 36.8mm x 13.2mm)
Σειρά iQL Ισχύς (Watts) 198W
Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αποδοτικότητα 91% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60A εφαρμογές ITE (Commercial)