NLV25T-R18J-EFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R18J-EFD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 180NH 460MA 400 MOHM
Φύλλα δεδομένων: NLV25T-R18J-EFD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NLV25T-R18J-EFD Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 180NH 460MA 400 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 737177 pcs Φύλλο δεδομένων NLV25T-R18J-EFD.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά NLV-EFD
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 30 @ 25.2MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 445-16507-2
NLV25T-R18J-EFD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz
Επαγωγή 180nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 500MHz Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Wirewound Inductor 460mA 400 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 400 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 460mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NLV25T-R22J-PF
NLV25T-R22J-PF
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 220NH 430MA 500 MOHM
Κατεβάστε: NLV25T-R22J-PF.pdf
RFQ
NLV25T-R18J-EF
NLV25T-R18J-EF