NLV25T-R15J-PF
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R15J-PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150NH 500MA 350 MOHM
Φύλλα δεδομένων: NLV25T-R15J-PF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NLV25T-R15J-PF Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150NH 500MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 852647 pcs Φύλλο δεδομένων NLV25T-R15J-PF.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά NLV-PF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 25.2MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 445-1715-2
NLV25T-R15J-PF-ND
NLV25TR15JPF
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 550MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 350 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τρέχουσες - Κορεσμός -