NLV25T-R10J-EFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R10J-EFD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM
Φύλλα δεδομένων: NLV25T-R10J-EFD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NLV25T-R10J-EFD Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 402349 pcs Φύλλο δεδομένων NLV25T-R10J-EFD.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά NLV-EFD
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 20 @ 100MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 445-16501-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 100nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 800MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 800 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 800 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 280mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NLV25T-R12J-PF
NLV25T-R12J-PF
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 120NH 550MA 300 MOHM
Σε απόθεμα: 498734 pcs
Κατεβάστε: NLV25T-R12J-PF.pdf
RFQ
NLV25T-8R2J-EF
NLV25T-8R2J-EF
Περιγραφή: FIXED IND 8.2UH 160MA 3.05 OHM
Κατεβάστε: NLV25T-8R2J-EF.pdf
RFQ
NLV25T-R10J-EF
NLV25T-R10J-EF