NLV25T-R10J-EF
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R10J-EF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM
Φύλλα δεδομένων: NLV25T-R10J-EF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NLV25T-R10J-EF Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 552725 pcs Φύλλο δεδομένων NLV25T-R10J-EF.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά NLV-EF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 25.2MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 445-16500-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 100nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 800MHz Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 800 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 800 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 280mA