NLHV25T-R22J-PF
TDK CorporationTDK Corporation
NLHV25T-R22J-PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220NH 450MA 500 MOHM
Φύλλα δεδομένων: NLHV25T-R22J-PF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NLHV25T-R22J-PF Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 220NH 450MA 500 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 581870 pcs Φύλλο δεδομένων NLHV25T-R22J-PF.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά NLHV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 35 @ 25.2MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 445-3634-1
NLHV25TR22JPF
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz Επαγωγή 220nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 450MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 500 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 500 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 450mA Τρέχουσες - Κορεσμός -