NLHV25T-R18J-PF
TDK CorporationTDK Corporation
NLHV25T-R18J-PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 180NH 475MA 450 MOHM
Φύλλα δεδομένων: NLHV25T-R18J-PF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NLHV25T-R18J-PF Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 180NH 475MA 450 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4434 pcs Φύλλο δεδομένων NLHV25T-R18J-PF.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά NLHV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 35 @ 25.2MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 445-3633-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 500MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 450 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 450 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 475mA Τρέχουσες - Κορεσμός -