NLCV25T-R47M-EFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R47M-EFRD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470NH 1.34A 96 MOHM
Φύλλα δεδομένων: NLCV25T-R47M-EFRD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NLCV25T-R47M-EFRD Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 470NH 1.34A 96 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 489027 pcs Φύλλο δεδομένων NLCV25T-R47M-EFRD.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά NLCV-EFD
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 5 @ 25.2MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 220MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Wirewound Inductor 1.34A 96 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 96 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.34A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NLCV25T-R47M-EFR
NLCV25T-R47M-EFR
Κατασκευαστές: TDK Corporation