NLCV25T-R47M-EFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R47M-EFR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470NH 1.34A 96 MOHM
Φύλλα δεδομένων: NLCV25T-R47M-EFR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NLCV25T-R47M-EFR Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 470NH 1.34A 96 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 557279 pcs Φύλλο δεδομένων NLCV25T-R47M-EFR.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά NLCV-EF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 5 @ 25.2MHz
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 445-17104-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz
Επαγωγή 470nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 220MHz Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Wirewound Inductor 1.34A 96 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 96 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.34A