MLF2012C101MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C101MT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 2MA 3.1 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: MLF2012C101MT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF2012C101MT
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012C101MT Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100UH 2MA 3.1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 985851 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012C101MT.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 1MHz
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Multilayer Inductor 2mA 3.1 Ohm 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 3.1 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 2mA Τρέχουσες - Κορεσμός -