MLF2012A4R7M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012A4R7M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 30MA 700 MOHM
Φύλλα δεδομένων: MLF2012A4R7M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF2012A4R7M
Αριθμός εξαρτήματος MLF2012A4R7M Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 30MA 700 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1443537 pcs Φύλλο δεδομένων MLF2012A4R7M.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 10MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 445-8974-2
MLF2012A4R7M-ND
MLF2012A4R7MT
MLF2012A4R7MT-ND
MLF2012A4R7MT000
MLF2012A4R7MT000-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Multilayer Inductor 30mA 700 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 700 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 30mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MLF2012C101M
MLF2012C101M
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 2MA 3.1 OHM SMD
Κατεβάστε: MLF2012C101M.pdf
RFQ
MLF2012A4R7MT000
MLF2012A4R7MT000
Κατεβάστε: MLF2012A4R7MT000.pdf
RFQ
MLF2012C101KTD25
MLF2012C101KTD25
Κατεβάστε: MLF2012C101KTD25.pdf
MLF2012A4R7MTD25
MLF2012A4R7MTD25