MLF1005VR39KT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005VR39KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 390NH 130MA 1.35 OHM
Φύλλα δεδομένων: MLF1005VR39KT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF1005VR39KT
Αριθμός εξαρτήματος MLF1005VR39KT Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 390NH 130MA 1.35 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 724568 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1005VR39KT.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 25MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 390nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 210MHz
Λεπτομερής περιγραφή 390nH Shielded Multilayer Inductor 130mA 1.35 Ohm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.35 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 130mA Τρέχουσες - Κορεσμός -