MLF1005VR33KT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005VR33KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330NH 140MA 1.05 OHM
Φύλλα δεδομένων: MLF1005VR33KT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLF1005VR33KT
Αριθμός εξαρτήματος MLF1005VR33KT Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330NH 140MA 1.05 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 762297 pcs Φύλλο δεδομένων MLF1005VR33KT.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MLF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 25MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 330nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 230MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Multilayer Inductor 140mA 1.05 Ohm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.05 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 140mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MLF1005VR33KT000
MLF1005VR33KT000
Κατασκευαστές: TDK Corporation