KLZ2012MHR4R7WTD25
TDK CorporationTDK Corporation
KLZ2012MHR4R7WTD25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 500MA 390 MOHM
Φύλλα δεδομένων: KLZ2012MHR4R7WTD25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KLZ2012MHR4R7WTD25 Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 500MA 390 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 689664 pcs Φύλλο δεδομένων KLZ2012MHR4R7WTD25.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά KLZ-HR
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 445-174994-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Multilayer Inductor 500mA 390 mOhm 0805 (2012 Metric) Soft Termination Αντίσταση DC (DCR) 390 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τρέχουσες - Κορεσμός 180mA