KLZ2012AHR2R2WTD25
TDK CorporationTDK Corporation
KLZ2012AHR2R2WTD25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 650MA 195 MOHM
Φύλλα δεδομένων: KLZ2012AHR2R2WTD25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KLZ2012AHR2R2WTD25 Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 650MA 195 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1228380 pcs Φύλλο δεδομένων KLZ2012AHR2R2WTD25.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά KLZ-HR
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 445-174993-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.041" (1.05mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 650mA 195 mOhm 0805 (2012 Metric) Soft Termination Αντίσταση DC (DCR) 195 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 650mA Τρέχουσες - Κορεσμός 210mA