CLF10040T-331M-H
TDK CorporationTDK Corporation
CLF10040T-331M-H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 700MA 860 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CLF10040T-331M-H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CLF10040T-331M-H Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 700MA 860 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101335 pcs Φύλλο δεδομένων CLF10040T-331M-H.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm) θωράκιση Shielded
Σειρά CLF-H Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 445-9591-2
CLF10040T331MH
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.161" (4.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 860 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 860 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 700mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 530mA