CLF10040T-331M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
CLF10040T-331M-CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 530MA 1.032 OHM
Φύλλα δεδομένων: CLF10040T-331M-CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CLF10040T-331M-CA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 530MA 1.032 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90625 pcs Φύλλο δεδομένων CLF10040T-331M-CA.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CLF-CA
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 445-173873-2
CLF10040T-331M-CA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.161" (4.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 530mA 1.032 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.032 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 530mA Τρέχουσες - Κορεσμός 700mA