RCR664DNP-101K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 450MA 540 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RCR664DNP-101K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCR664DNP-101K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100UH 450MA 540 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142813 pcs Φύλλο δεδομένων RCR664DNP-101K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (6.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά RCR-664D
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Inductor 450mA 540 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 540 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 450mA