RCR1616NP-101K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 2.9A 68 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RCR1616NP-101K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCR1616NP-101K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100UH 2.9A 68 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51551 pcs Φύλλο δεδομένων RCR1616NP-101K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά RCR1616
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Inductor 2.9A 68 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 68 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.7A