RCR1010NP-151M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 1.5A 225.6 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RCR1010NP-151M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCR1010NP-151M Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 1.5A 225.6 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 116318 pcs Φύλλο δεδομένων RCR1010NP-151M.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά RCR1010
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Inductor 1.5A 225.6 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 225.6 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.2A