RCR1010NP-101M
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 1.7A 175.3 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RCR1010NP-101M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCR1010NP-101M Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.7A 175.3 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124275 pcs Φύλλο δεδομένων RCR1010NP-101M.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά RCR1010
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Inductor 1.7A 175.3 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 175.3 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.7A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.5A