RCH110NP-151K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 1.4A 230 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RCH110NP-151K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH110NP-151K
Αριθμός εξαρτήματος RCH110NP-151K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 1.4A 230 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79350 pcs Φύλλο δεδομένων RCH110NP-151K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-110
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.2MHz Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 230 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 230 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.4A