RCH110NP-101K
Sumida CorporationSumida Corporation
RCH110NP-101K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RCH110NP-101K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH110NP-101K
Αριθμός εξαρτήματος RCH110NP-101K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142296 pcs Φύλλο δεδομένων RCH110NP-101K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-110
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 308-2085 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.7MHz Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 160 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 160 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.7A