RCH108NP-331K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 790MA 690 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RCH108NP-331K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH108NP-331K
Αριθμός εξαρτήματος RCH108NP-331K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 790MA 690 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90912 pcs Φύλλο δεδομένων RCH108NP-331K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-108
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Inductor 790mA 690 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 690 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 790mA