RCH108NP-2R2M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 7.9A 8.5 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RCH108NP-2R2M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH108NP-2R2M
Αριθμός εξαρτήματος RCH108NP-2R2M Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 7.9A 8.5 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100686 pcs Φύλλο δεδομένων RCH108NP-2R2M.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-108
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 7.9A 8.5 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 8.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 7.9A