LF2420NP-153
Sumida CorporationSumida Corporation
LF2420NP-153 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος CMC 15MH 800MA 2LN TH
Φύλλα δεδομένων: LF2420NP-153.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LF2420NP-153
Αριθμός εξαρτήματος LF2420NP-153 Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή CMC 15MH 800MA 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61355 pcs Φύλλο δεδομένων LF2420NP-153.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.953" L x 0.953" W (24.20mm x 24.20mm) Σειρά LF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 308-1363
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 15mH @ 1kHz
Ύψος (Max) 0.827" (21.00mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 730 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 730 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 800mA
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LF230VD
LF230VD
Κατασκευαστές: Hoffmann
Περιγραφή: LIGHT KIT 230 VAC DOOR ACT
Σε απόθεμα: 464 pcs
Κατεβάστε: LF230VD.pdf
RFQ
LF2420NP-452
LF2420NP-452
Περιγραφή: CMC 4.5MH 1.5A 2LN TH
Σε απόθεμα: 74069 pcs
Κατεβάστε: LF2420NP-452.pdf
RFQ
LF247D
LF247D
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: IC OPAMP JFET 4MHZ 14SO