LF2115NP-392
Sumida CorporationSumida Corporation
LF2115NP-392 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος CMC 3.9MH 1A 2LN TH
Φύλλα δεδομένων: LF2115NP-392.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LF2115NP-392
Αριθμός εξαρτήματος LF2115NP-392 Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή CMC 3.9MH 1A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69914 pcs Φύλλο δεδομένων LF2115NP-392.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm) Σειρά LF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 308-1354
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 3.9mH @ 1kHz
Ύψος (Max) 0.669" (17.00mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 3.9mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 410 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 410 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 1A