CDRR75NP-4R7MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRR75NP-4R7MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 2.8A 39 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDRR75NP-4R7MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRR75NP-4R7MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 2.8A 39 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113715 pcs Φύλλο δεδομένων CDRR75NP-4R7MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRR
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1684-2
CDRR75NP4R7MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Inductor 2.8A 39 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 39 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.8A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.04A