CDRR75NP-330MC
Sumida America Components Inc.Sumida America Components Inc.
CDRR75NP-330MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDRR75NP-330MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRR75NP-330MC Κατασκευαστής Sumida America Components Inc.
Περιγραφή FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124472 pcs Φύλλο δεδομένων CDRR75NP-330MC.pdf
Τάσης - Ανάλυση - Χρήση Shielded
Τύπος - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
Σειρά CDRR Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση Nonstandard
Άλλα ονόματα 308-1679-2
CDRR75NP330MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CDRR75NP-330MC
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Τύπος υλικού 33µH
Συχνότητα - Test - Συχνότητα - Αυτο Resonant 119 mOhm Max
Διευρυμένη περιγραφή 33µH Shielded Inductor 1.39A 119 mOhm Max Nonstandard ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Χρόνος καθυστέρησης 100kHz Αντίσταση DC (DCR) 760mA
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.39A Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite