CDRH62B-271MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH62B-271MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 270UH 220MA 4.38 OHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH62B-271MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDRH62B-271MC
Αριθμός εξαρτήματος CDRH62B-271MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 270UH 220MA 4.38 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4147 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH62B-271MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRH62
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1171-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 270µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 270µH Shielded Inductor 220mA 4.38 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 4.38 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 220mA Τρέχουσες - Κορεσμός -