CDRH62B-151MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH62B-151MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 280MA 2.18 OHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH62B-151MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDRH62B-151MC
Αριθμός εξαρτήματος CDRH62B-151MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 280MA 2.18 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5326 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH62B-151MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRH62
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1168-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Inductor 280mA 2.18 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 2.18 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 280mA Τρέχουσες - Κορεσμός -