CDRH3D23NP-8R2PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 1.6A 94.8 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH3D23NP-8R2PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRH3D23NP-8R2PC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 1.6A 94.8 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114250 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH3D23NP-8R2PC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 8.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Shielded Inductor 1.6A 94.8 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 94.8 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A
Τρέχουσες - Κορεσμός 950mA