CDRH3D23NP-4R7PC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH3D23NP-4R7PC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 1.9A 68.8 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH3D23NP-4R7PC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRH3D23NP-4R7PC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1.9A 68.8 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 171687 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH3D23NP-4R7PC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Αλλα ονόματα 308-1653-2
CDRH3D23NP4R7PC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Inductor 1.9A 68.8 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 68.8 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.3A