CDR74NP-221MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 350MA 1.31 OHM
Φύλλα δεδομένων: CDR74NP-221MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDR74NP-221MC
Αριθμός εξαρτήματος CDR74NP-221MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 220UH 350MA 1.31 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3971 pcs Φύλλο δεδομένων CDR74NP-221MC.pdf
Τύπος - Ανοχή -15%, +20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDR74
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.191" (4.85mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.07MHz Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Inductor 350mA 1.31 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.31 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA