CDR74NP-181MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 180UH 380MA 970 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDR74NP-181MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDR74NP-181MC
Αριθμός εξαρτήματος CDR74NP-181MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 180UH 380MA 970 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5909 pcs Φύλλο δεδομένων CDR74NP-181MC.pdf
Τύπος - Ανοχή -15%, +20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDR74
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 180µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.191" (4.85mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 6.53MHz Λεπτομερής περιγραφή 180µH Shielded Inductor 380mA 970 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 970 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 380mA