CDR125-181MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 180UH 770MA 480 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDR125-181MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDR125-181MC
Αριθμός εξαρτήματος CDR125-181MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 180UH 770MA 480 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4739 pcs Φύλλο δεδομένων CDR125-181MC.pdf
Τύπος - Ανοχή -15%, +20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDR125
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1031-2
CDR125181MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.232" (5.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.1MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Shielded Inductor 770mA 480 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 480 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 770mA Τρέχουσες - Κορεσμός -